Tisk
PDF

AKCE

Jak ušetřit za internetové připojení? Aktuálně nabízíme tyto akce:

Sleva za přechod od konkurence

Zákazníkům, kteří přecházejí od konkurenčního poskytovatele, nabízíme bonus v podobě 2 měsíců připojení zdarma.

Odměna za doporučení

Za každého nového zákazníka, kterého nám doporučíte a my ho úspěšně připojíme, tak od nás dostanete měsíc internetu zdarma. Tato akce není omezená na počet doporučení, pokud tedy budete aktivní a dohodíte nám například 12 nových zákazníků, budete surfovat celý rok zdarma. Nezapomeňte si o tuto slevu napsat na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kde uveďte své jméno a číslo smlouvy doporučeného klienta. 

Instalační poplatek zdarma

Domluvte se s vašimi sousedy - pokud bude v nemovitosti 3 a více zájemců o internetové připojení, tak Vás připojíme zcela ZDARMA.

Volejte výhodně v síti Artemis

Naši zákazníci mohou využít výhodné nabídky na neomezené mobilní volání, sms a internetu s cenou od 449 Kč včetně DPH měsíčně.

Získejte slevu 50% na první 3 měsíce

Jak můžete získat internetový paušál na první 3 měsíce za polovinu? Je to jednoduché, stačí aby se alespoň jeden člen Vaší rodiny stal naším fanouškem na stránkách Facebooku. Nezapomeňte si o tuto slevu napsat na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do dvou týdnů od podpisu smlouvy a úvést její číslo. Následně vám bude vystavena souhrná faktura na 3 měsíce se slevou 50%. Akce platná pouze pro nové zákazníky. Stát se naším fanouškem na stránkách Facebooku se můžete ZDE a nebo si nás můžete vyhledat na Facebooku  "artemis-liberec.cz Internet, správa IT"

*Uvedené akce jsou platné do 1.6.2017

**Akce "Sleva za přechod od konkurence" nelze sčítat s akcí "50% na první 3 měsíce

adobe flash player indir
windows live messenger
limewire indir