Tisk
PDF

Společná televizní anténa - STA

Společná televizní anténa pro digitální příjem (STA) je výhodným zařízením pro všechny majitele a správce bytových domů nebo administrativních budov. Tato televizní anténa je schopna přijímat jak pozemní digitální vysílání (DVB-T), tak i satelitní digitální vysílání (DVB-S) a rozhlasové vysílání.

Společné televizní antény pro digitální příjem montujeme v Liberci, Jablonci a okolí.

Vlastníkům činžovních a panelových domů nabízíme revitalizace STA, včetně demontáže starých anténních systémů. Existuje několik způsobů realizace společmé televizní antény. Vzhledem k univerzálnosti a možnosti využívat všechny fukce digitálního příjmu doporučujeme následující řešení:

Přímé zesílení kanálů digitálního vysílání

Tato možnost je nejlepším řešením pro příjem DVB-T a v případě kvalitních rozvodů STA též nejlevnější. Uživatel bude mít k dispozici veškeré programy a služby, které multiplexy nabízejí. Je zaručena 100% kompatibilita se všemi DVB-T TV přijímači a set-top boxy. Vyžaduje ale kvalitní rozvody společné televizní antény schopné přenášet vysoké kmitočty pásma UHF. V případě zastaralých rozvodů STA tak budou zapotřebí další investice na jejich vylepšení. Po obchůzce a proměření jsme schopni navrhnout optimální variantu úpravy včetně její realizace.

Příjem zahraničních programů

V některých lokalitách na území Plzeňského kraje lze přijímat německé programy. Pokud o ně máte zájem, provedeme u Vás kontrolní měření signálu. Provádíme montáž a servis antén pro pozemní příjem.

Máme zájem o společnou televizní anténu ve vašem domu, bytovce či paneláku? Kontaktujte nás! 725 265 921

adobe flash player indir
windows live messenger
limewire indir